Kurling Polska

Kurling Polska - witamyWitamy na stronach pasjonatów Kurlingu obecnego od 2010/2011 roku w Polsce ! Gra okazuje się hitem rozgrywek prywatnych i rodzinnych, zawodników niepełnosprawnych, szkół, lig firmowych, Seniorów czy ośrodków rehabilitacyjnych i wczasowych !

Międzypokoleniowy charakter Kurlingu jest wspomagany poprzez platformę kurling.pl, a pełna integracja z wiodącymi portalami typu 'social network' (facebook, nasza-klasa, ..) pozwala na dzielenie się emocjami z jeszcze większą rzeszą znajomych i przyjaciół.

Społeczny fenomen Kurlingu jest zadziwiający. Graj, baw się i poznawiaj nowych przyjaciół ! Oto dewiza tego sportu.

Od teraz każdy ma możliwość współuczestniczenia w światowej społeczności Kurlingowej.
- Po bezpłatnej rejestracji w portalu kurling.pl zostajesz Sympatykiem Kurlingu.
- Będąc Sympatykiem możesz przyłączyć się (bezpłatnie) do istniejącej drużyny i brać aktywny udział w grze - jestes Graczem.
- Możesz także w ciągu kilku sekund zarejestrować własny Klub Kurlingowy oraz utworzyć w nim jedną bądź kilkanaście drużyn (będąc graczem jednej z nich) - jestes Wlaścicielem Klubu oraz Kapitanem Drużyny.
 
Jako Gracz czy Kapitan możesz możesz utworzyć nowe zawody i zaprosić drużyny do gry ! Informacja ta będzie dostępna dla wszystkich Graczy. Dla łatwiejszego odszukania najbliższych zawodów są one wyświetlane na mapie. Po skończonych zawodach wpisujesz wyniki i rezultaty zmagań w portalu (punkty drużyn/zawodników). Zdobyte punkty liczą się w ogólnej klasyfikacji Polski oraz Świata !

Twój Klub, Drużyna oraz zgłoszone zawody mogą być wspierane przez dodanego przez Ciebię Sponsora - logo sponsorskie będzie widoczne nawet na głównej stronie kurling.pl ! 

Wszelki niezbędny sprzęt Kurlingowy można nabyć w zintegrowanym z portalem sklepie internetowym (możliwość zakupów wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników kurling.pl).

  
Witamy w społeczności Kurlingu i zapraszamy do gry !
Kurling Polska